MISHIMA STUD LTD.
MishimaStudLTD.生産者
年別成績
| 項目 | 2025年 | 2026年 | 累計 |
|---|---|---|---|
| 1着 | 1 | 1 | 5 |
| 2着 | 0 | 0 | 0 |
| 3着 | 0 | 0 | 2 |
| 着外 | 2 | 3 | 11 |
| 出走回数 | 3 | 4 | 18 |
| 勝率 | 33.3% | 25.0% | 27.8% |
| 連対率 | 33.3% | 25.0% | 27.8% |
| 3着内率 | 33.3% | 25.0% | 38.9% |
| 単勝回収率 | 176.7% | 320.0% | 350.0% |
| 複勝回収率 | 80.0% | 122.5% | 145.0% |
MISHIMA STUD LTD.
| 項目 | 2025年 | 2026年 | 累計 |
|---|---|---|---|
| 1着 | 1 | 1 | 5 |
| 2着 | 0 | 0 | 0 |
| 3着 | 0 | 0 | 2 |
| 着外 | 2 | 3 | 11 |
| 出走回数 | 3 | 4 | 18 |
| 勝率 | 33.3% | 25.0% | 27.8% |
| 連対率 | 33.3% | 25.0% | 27.8% |
| 3着内率 | 33.3% | 25.0% | 38.9% |
| 単勝回収率 | 176.7% | 320.0% | 350.0% |
| 複勝回収率 | 80.0% | 122.5% | 145.0% |